Firma MP Trans Dębica Sp.j. P.Pudło, E.Bachta święci w tym roku 4-lecie istnienia firmy. Nasza kadra ma jednak znacznie dłuższe doświadczenie w branży transportowej, zdobyte w pracy w lokalnych, dużych firmach.
W czasie tych czterech lat, nasza firma przekształciła się z firmy spedycyjnej w firmę transportowo- spedycyjną, po to by jak najdoskonalej wpisać się w potrzeby klientów.
2Dla nas nie ma małych klientów ani małych zleceń. Każde zlecenie, tak jak i każdy klient są ważne.
Rynek usług zmienia się w ogromnym tempie dostosowując się do tempa życia współczesnego klienta/ konsumenta. Zmiany te nie omijają również usług transportowych. Coraz mniej firm zagranicznych jest zainteresowanych magazynowaniem towaru, coraz więcej oczekuje dostawy "door to door", nawet z wniesieniem towaru do lokalu.

Nasza firma pragnie dostarczyć klientom kompleksową usługę w zakresie drogowego transportu krajowego i międzynarodowego, ale przede wszystkim poczucie, że w momencie przekazania nam zlecenia, klient może już zająć się innymi, ważniejszymi dla niego sprawami. Jest to szczególnie ważne w przypadku małych firm, budujących dopiero swój wizerunek na arenie międzynarodowej. Transport stanowi integralną część ich oferty i może być atutem, ale może również przyczynić się do porażki. Wielu młodych przedsiębiorców, mających genialne pomysły, nie dysponuje na starcie odpowiednim kapitałem, aby zatrudniać specjalistów w takich dziedzinach jak logistyka, ale też często, nie dysponuje odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, aby ocenić ryzyko i zagrożenia związane z nieodpowiednim doborem firmy transportowej. Zatrudniając naszą firmę, nasi Partnerzy zyskują nie tylko fachową pomoc w zakresie samego transportu, ale bywa również, że i pomoc oraz doradztwo biznesowe. Tak się składa, że na swoim koncie mamy ze wspólnikiem 15-letnie doświadczenie w obsłudze transportu oraz w handlu zagranicznym, wyszliwowane w trakcie pracy w czołowych firmach z Podkarpacia, co obecnie wielokrotnie wykorzystujemy.

1Współpraca z klientem w zakresie usług transportowych to nie tylko nasza specjalność, ale także pasja. My dostosowujemy się do Klientów, proponując niejednokrotnie doatkowe rozwiązania, pragnąc, aby realizowane przez nas zadanie wykonać jak najszybciej, ale również w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu. To, co nas cechuje, to indywidualne podejście do każdego Klienta. Dla nas nie ma trudnych zadań – są tylko wyzwania, którym zawsze staramy się sprostać.
Swoim zasięgiem działania obejmujemy wszystkie kraje Unii Europejskiej. Wiodącymi kierunkami są Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Włochy i Hiszpania.
To, co nas wyróżnia na rynku firm działających w zakresie transportu drogowego, to przede wszystkim dbałość o relacje z Klientem. To wpływa na jakość, terminowość i rzetelność wykonywanych usług transportowych. Zapewniamy klientom obsługę w kilku językach: angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim, co też nie jest bez znaczenia dla mniejszych klientów. Zatrudniamy doświadczonych, wykwalifikowanych kierowców. Ich wiedza, odpowiedzialność i kwalifikacje sprawiają, że kiedy wyruszają w trasę, my mamy pewność, że Państwa zamówienie jest w dobrych rękach. Nasi spedytorzy są z nimi w stałym kontakcie, dzięki czemu na bieżąco śledzimy trasę przesyłek.

3W naszym biurze panuje niemal rodzinna atmosfera. Nie możemy uniknąć stresu w każdym momencie, ale promując zdrowe relacje w biznesie oraz w miejscu pracy, wpływamy znacząco na komfort obsługiwanych Klientów oraz na komfort pracy w naszej firmie.

Transport to ciągła zmiana, to nieustający ruch, aktywność i nerwowość ale my ze swojej strony dajemy Państwu bezwzględną staranność, bezpieczeństwo, terminowość, rzetelność, uczciwość i spokój.
Powierz nam swój ładunek, a my zajmiemy się resztą.