Platforma e-learningowa Net-Trener umożliwia korzystanie z umieszczonych na niej kursów i szkoleń zalogowanym użytkownikom.


Krok 1 - REJESTRACJA
Aby uzyskać pełen dostęp do listy kursów oraz ich opisów należy zarejestrować się i utworzyć swoje konto użytkownika. Dzięki możliwości logowania się do panelu administracyjnego platformy uzyskasz możliwość skorzystania z jej funkcjonalności w ty również do darmowych szkoleń oraz kursów


KROK 2 – ZAPIS NA SZKOLENIE LUB KURS
Jako zalogowany użytkownik uzyskujesz możliwość zapisania się do wybranego kursu lub szkolenia.
W celu zapisu na wybrane przez Ciebie szkolenie lub kurs musisz:
- wybrać odpowiednią pozycję z listy
- zapoznać się z opisem szkolenia
- zaakceptować warunki korzystania z naszej platformy (regulamin)


KROK 3 – PŁATNOŚĆ

Płatność może być dokonana za pomocą panelu PayPal lub Pay You
Po wpłynięciu kwoty na nasze konto uzyskasz dostęp do wybranego przez Ciebie szkolenia – powiadomienie otrzymasz e-mailem


KROK 4 – NAUKA
Po otrzymaniu dostępu do szkolenia lub kursu masz 60 dni na jego odbycie (w przypadku bardziej obszernych i zaawansowanych szkoleń okres ten może być dłuższy).
Nasze szkolenia podzielone są na etapy, każdy etap kończy się pytaniami kontrolnymi – aby uzyskać możliwość przejścia do kolejnego etapu musisz pozytywnie odpowiedzieć na pytania kończące etap. Dodatkowo na zakończenie kursu musisz odpowiedzieć na pytania podsumowujące całość materiału.

KROK 5 – CERTYFIKAT
Po zakończeniu kursu lub szkolenia otrzymasz powiadomienie e-mailem o uzyskanych wynikach. W przypadku pozytywnego zakończenia kursu w terminie do 14 dni otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie kursu/szkolenia.


Życzymy przyjemnej nauki